دانلود فیلم مستند مسافر طوفان با لینک مستقیم

“مسافر طوفان” نام اولین فیلم ساخته شده در ایران می باشد. این مستند به داستان حضرت نوح (علیه السلام) و ماجرای کشتی آن حضرت با نگاهی باستان شناسانه می پردازد.
در این مستند به موضوع سنگواره کشف شده از کشتی حضرت نوح (علیه السلام) در کوه های آرارات ترکیه پرداخته می شود.

عوامل «مسافر طوفان» ضمن بررسی و تحقیقات جامع از آیات قرآن با موضوع داستان حضرت نوح و کشتی ، بررسی جامع کتاب مقدس و مقالات محققین در این خصوص که حدود یک سال به طول انجامیده است ، به مناطقی در کشور ترکیه از جمله روستای محشر ، تخت قهرمانان و کازان که به نوعی با موضوع کشتی و واقعه طوفان در ارتباط بوده سفر و اقدام به تصویر برداری از آن مناطق نموده اند.

لازم به ذکر است، این گروه ضمن سفر به دانمارک و مصاحبه با هنری نیسن نویسنده کتاب کشتی نوح، به کشور ایتالیا سفر کرده و نحوه ساخت کشتی های قدیمی و همچنین سنگهای توازن که نوعی از آنها در کشتی نوح به کار رفته را به تصویر کشیده اند.

مستند «مسافر طوفان» سال گذشته در جشنواره سینما شرکت کرده و جایزه ویژه شبکه مستند در جشنواره سینما حقیقت را از آن خود کرد.

عوامل این مستند تلویزیونی عبارتند از:

کارگردان و مدیر فیلمبرداری :علی عبدی پور
تهیه کننده : میر یوسف پیرانی
پژوهش و نگارش: میر یوسف پیرانی و علی عبدی پور
تدوین: نیما حسندوست


[button link=”http://dlms.wikidownload.ir/Mostanad/videos/95we05/950202-thu/mosafere.toofan.mp4″ align=”center” icon=”brankic-icon-download2″]دانلود با لینک مستقیم و کیفیت ۷۲۰p[/button]


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.