فیلم ایرانی ناهید

کارگردان: آیدا پناهنده

این فیلم اولین تجربه این کارگردان، بسیار موفقیت آمیز بوده است. فیلم سینمایی ناهید موفق به حضور در جشنواره کن ۲۰۱۵ و جشنواره فیلم فجر شده است.

تهیه کننده : بیژن امکانیان

به گفته بیژن امکانیان : حضور این فیلم در جشنواره فیلم فجر خیلی برای ما مهم بود که خدا رو شکر توانستیم به موقع این فیلم را آمده حضور در جشنواره کنیم.

اسامی بازیگران فیلم سینمایی ناهید:
بازیگران اصلی فیلم ناهید ساره بیات، پژمان بازغی، نوید محمد‌زاده، پوریا رحیمی‌سام، نسرین بابایی، میلاد حسین‏ پور هستند.

فیلم سینمایی ناهید استخوان بندی محکمی دارد و از لحاظ محتوا و ساختار بسیار قدرتمند است ، چون عوامل در آن با نهایت دقت و ظرافت چیده شده اند .

فیلم ناهید یک ساختاری شخصیت محور دارد و کاراکترها موتور محرک داستان هستند. همین نگاه است که فیلم را پیش می‌برد و داستان را شکل می‌دهد و باعث می‌شود مخاطب با آدم های فیلم احساس نزدیکی داشته باشد.

فیلم سینمایی ناهید به کارگردانی و نویسندگی آیدا پناهنده و تهیه کنندگی بیژن امکانیان و به نویسندگی ارسلان امیری که از دیرباز با آیدا پناهنده همکاری داشته اند ، می باشد.
داستان فیلم سینمایی ناهید:
فیلم سینمایی ناهید داستان زن سی ساله ای است که پسر بچه های تخس و باهوشی دارد . ناهید از شوهر قبلیش جدا شده است . ناهید یک تایپیست است و خرج زندگی را از همین طریق در می آورد . البته در ابتدا ناهید در فرودگاه مهرآباد پیجر بوده است و کمی بعد به بندرانزلی کوچ می کند و به کار تایپیستی خود مشغول می شود و مشکلاتی که در سر راه خود دارد با سماجت حل میکند … نقش ناهید در این فیلم را ساره بیات بازی می کند. ساره بیات با انگیزه و اشتیاق فراوان برای این نقش خود را آماده کرد . یکی از کارهای او آموختن لهجه گیلکی بود که بسیار برای آن وقت گذاشت .


[button color=”red” link=”http://dlh.wikidownload.ir/2/Nahid_720p_DVDRip.mkv” align=”right” icon=”brankic-icon-download2″]دانلود با لینک مستقیم[/button]


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.